menu Home chevron_right

Urbana Rapsodija

Dj Miki Mix


Scheduled on

perm_contact_calendar schedule access_alarms
Работен Ден 18:00 00:00
Викенд 20:00 00:00

На почетокот на вечерта ние бираме музика, а Вие уживате. Секоја песна е со цел да Ве воведе во убава и опиштена ноќ. Дозволете си миг на добро расположение и послушајте го нашиот музички избор.Kontakt

+3547640082

Biser: biser-radio@hotmail.com

Stil: stil-radio@hotmail.com

  • cover play_circle_filled

    Stil Radio

  • cover play_circle_filled

    Biser Radio

play_arrow skip_previous skip_next volume_down
playlist_play