menu Home chevron_right

Utrinska Doza

Dj Miki Mix


Scheduled on

perm_contact_calendar schedule access_alarms
Работен Ден 07:00 10:00
Викенд 07:00 10:00

Квалитетен избор на балканска урбан фолк музика за повесел почеток на денот. Најновите и постарите проверени хитови кои ќе придонесат за подобро расположение. Секој ден започнат со добра песна е песна самиот по себе.Kontakt

+3547640082

Biser: biser-radio@hotmail.com

Stil: stil-radio@hotmail.com

  • cover play_circle_filled

    Stil Radio

  • cover play_circle_filled

    Biser Radio

play_arrow skip_previous skip_next volume_down
playlist_play