menu Home chevron_right

Vikend Programa

Veselo


Scheduled on

perm_contact_calendar schedule access_alarms
Викенд 10:00 20:00

Викенд радио забава која изобилува со весели балкански и македонски народни постари хитови кои максимално го креваат расположението. Дозволете си малку повеќе забава и наздравете за сите убави нешта.Kontakt

+3547640082

Biser: biser-radio@hotmail.com

Stil: stil-radio@hotmail.com

  • cover play_circle_filled

    Stil Radio

  • cover play_circle_filled

    Biser Radio

play_arrow skip_previous skip_next volume_down
playlist_play